Dlaczego pływacy wybierają wyciskarkę Kuvings B6000

W poprzednich artykułach opisaliśmy, że pływacy chętnie sięgają po świeżo wyciskane soki. W tym wpisie odpowiemy na pytanie, która wyciskarka cieszy się największą popularnością wśród sportowców. Po przeanalizowaniu wielu wpisów pływaków oraz ich deklaracji okazało się, że najpopularniejsza jest wyciskarka Kuvings B6000. Ponadto warto zaznaczyć, że ten model jest także bardzo popularny wśród zwykłych użytkowników. Coraz więcej osób postanawia rozpocząć zdrową dietę i w tym celu używa właśnie wyciskarek. Postanowiliśmy sprawdzić ten fenomen i powody, dla których tak wiele osób wybiera właśnie tę wyciskarkę. O zdanie zapytaliśmy również naszych pływaków.

Co pływacy sądzą o Kuvings B6000?

Sportowcy jak się okazało cenią sobie najbardziej produkt końcowy wyciskania. Z racji tego, że pływacy lubią najbardziej w sokach świeżo wyciskanych głównie ich zdrowotne korzyści. Czerpią z nich wiele witamin i minerałów. Poza tym, sportowcy uważają, że wyciskarka Kuvings nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zachowanie w soku wszystkich najważniejszych substancji. Zdecydowanie lepiej się prezentuje niż inne urządzenia do przyrządzania soku. Przede wszystkim dlatego, że Kuvings B6000 nie utlenia wytwarzanego soku jak chociażby sokowirówki. Poza tym jest w stanie wycisnąć sok z bardzo twardych warzyw, takich jak burak czy korzeń selera. A jak wiadomo w diecie sportowca bardzo ważne jest urozmaicenie.

Dodatkowo warto wspomnieć, że sama firma Kuvings bardzo często sponsoruje zawody pływackie. W ostatnim roku w Polsce takich zawodów sponsorowanych było aż 20 w różnych miastach. Celem było właśnie promowanie modelu Kuvings B6000. Jest to bardzo ciekawe posunięcie ze strony producenta, ponieważ z jednej strony szerzy prozdrowotne informacje, a z drugiej zachęca kibiców tego sportu do zakupu wyciskarki. Rzeczywiście po takich zawodach firma odnotowała wzrost sprzedaży swoich wyciskarek.

Czym wyróżnia się wyciskarka Kuvings B6000?

Chyba najważniejszą kwestią, która zdecydowanie się wybija to aspekty techniczne. Wałek ślimakowy bardzo dokładnie wyciska wszystkie warzywa i owoce do ostatniej kropli. Dzięki temu nic się nie zmarnuje i można liczyć na sporą dawkę pysznego soku. Ponadto warto pamiętać, że ten model wyciskarki jest znany z niezwykle cichej pracy. Można spokojnie wyciskać soki nawet w środku nocy i sąsiedzi nie przyjdą z pretensjami. Kolejną kwestią jest prostota w użytkowaniu wyciskarki. Jest ona niezwykle intuicyjna oraz zawiera w sobie wiele ułatwień oraz kontroli. Pływacy również przyznali, że Kuvings B6000 jest w obsłudze prosty jak barszcz.

Nikogo chyba też nie dziwi zainteresowanie wspomnianych już zawodów pływackich z promocją sprzętu Kuvings. Często po takich imprezach sportowych dietetycy wspólnie z pływakami przygotowywali swoje ulubione soki. Publiczność dzięki takim akcjom nie tylko otrzymywała od pływaków wspaniałe emocje sportowe, ale także pyszny sok. To ważne, aby osoby z autorytetem oraz lubiane przez ludzi promowały zdrowy tryb życia. Szczególnie, że obecnie przybywa stale ludzi otyłych. Istnieją prognozy, które świadczą o tym, iż niedługo otyłość będzie główną przyczyną zgonów.

Jak świeże soki wpływają na zdrowie?

Pływacy uwielbiają te zdrowe bomby witaminowe i nic dziwnego, że chętnie promują je wśród swoich fanów. Jedna szklanka takiego soku dziennie sprawi, że twój organizm Ci za to podziękuje. Sportowcy zawsze przed zawodami wypijają świeżo przygotowany sok z wyciskarki Kuvings B6000. Po pierwsze dlatego, że jest to lekka przekąska, która w żaden sposób nie obciąży pływaka przed startem. Po drugie zaś warto pamiętać o tych wszystkich zdrowotnych właściwościach takiego pysznego soku. Nic dziwnego, że wyciskarka Kuvings B6000 robi taką furorę wśród pływaków. Mają wszystko to, czego potrzebują w jednej szklance i to 3 minuty od włożenia produktów. Wyciskarki tej marki poradzą sobie z każdym owocem i warzywem bez jakiegokolwiek problemu.

Poza tym wspólne przyrządzanie soku razem ze swoimi fanami, to dla każdego pływaka niesamowite przeżycie. Sami przyznają, że bardzo cieszą ich te spotkania i czekają na nie. Oczywiście kibice także chętnie na nie przybywają i cieszą się zarówno z soku jak i autografów sportowców. Kuvings B6000 podbił serca naszych najlepszych pływaków oraz ich fanów. Dzięki temu wpłynie to na rozprzestrzenianie się pozytywnych nawyków żywieniowych wśród ludzi. Wychodzi na to, że marka Kuvings osiągnęła ponownie ogromny sukces!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *